Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kłosy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Kaszubach

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

545 896 zł38 359 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta działki siedliskowej w miejscowości Kłosy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 984 m² 16,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka siedliskowa z własnym lasem - Kłosy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Tuczno(Kłosy + 24 km)

53 900 zł539 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki w miejscowości Tuczno (powiat wałecki), która położona jest na granicy Drawieńskiego Parku Narodowego, przy drodze nr 177 prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobino

Dobino(Kłosy + 7 km)

149 000 zł1 300 m² 114,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W dobinie gmina wałcz! Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1300m 2 z wydanymi warunkami zabudowy! Dobino to niewielka miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Węsiory

Węsiory(Kłosy + 23 km)

197 000 zł1 090 m² 180,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę rekreacyjną, położona w najpiękniejszym zakątku Szwajcarii Kaszubskiej, nieopodal Kamiennych Kręgów. Jeżeli szukasz najpiękniejszego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jutrzenka

Jutrzenka(Kłosy + 23 km)

99 000 zł1 113 m² 88,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w kaszubskiej wsi Jutrzenka w gminie Borzytuchom, położona na skraju Pojezierza Bytowskiego. Piękne i klimatyczne, tereny w otoczeniu lasów i pól.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Świerczyna

Świerczyna(Kłosy + 23 km)

99 000 zł1 103 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Areał o pow. 1103m2 położony jest na obrzeżach miejscowości Świerczyna gmina Wierzchowo. Dla działki zostały władane warunki zabudowy ( zabudowa mieszkalna jednorodzinna). Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada(Kłosy + 15 km)

165 000 zł754 m² 218,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 754 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 754 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sulęczyno

Sulęczyno(Kłosy + 20 km)

185 000 zł3 391 m² 54,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w malowniczej okolicy lasów i jezior! Gmina Sulęczyno, miejscowość Żakowo ***w otulinie lasu- 500m do najbliższego zejścia do jeziora Węgorzyno**** Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

396 480 zł2 478 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 2478 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kartuska

Parchowo(Kłosy + 18 km)

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1100 m2 - Parchowo, kaszuby Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2, położona w malowniczej miejscowości Parchowo na Kaszubach, w otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska(Kłosy + 25 km)

155 000 zł1 076 m² 144,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 1067m 2 pod zabudowę domu jednorodzinnego, opodal granicy miejscowości Nowa Wieś Lęborska -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kłosy

Kłosy,pomorskie

330 000 zł24 665 m² 13,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka, która została podzielona na 4 działki wraz z drogą wewnętrzną o powierzchni: 24 665 m2! Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: bytowski - jednostka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij